+421 948 959 009
Grösslingova 4, 811 09 Bratislava
info@murovany-dom.sk

Partneri

RealBand s.r.o. – Váš životný partner vo svete realít a komplexného bývania.

Váš životný partner vo svete realít a komplexného bývania. U nás nájdete všetko pod jednou strechou – od myšlienky cez riešenia, až po Vaše meno na vlastníckom liste a kľúče vo vrecku.

Tím našich profesionálov Vás celým procesom prevedie s úsmevom a plným nasadením. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

www.realband.sk

svadobne-centrum-evamaria

Svadobný a spoločenský salón EvaMária

Začal svoju činnosť 26.08.2013, vtedy iba ako online spoločenský salón. Odvtedy sa postupne snažíme vytvoriť najprehľadnejší, najkvalitnejší, najkrajší, najmodernejší a najlepší e-shop so spoločenskými a svadobnými šatami na slovenskom a českom trhu. O tom, že sa nám to pomaly darí, svedčia mnohé komentáre a fotky našich spokojných zákazníčok. Občas aj zakopneme, ale o to silnejší sa vždy postavíme. Navštívte našu Facebook stránku alebo Instagram profil a presvedčte sa samy 😉

Predajňa Svadobného salónu EvaMária je rodinný podnik, ktorý je hrdý nielen na služby, ktoré poskytuje svojim zákazníkom, na znalosť potrieb a očakávaní zákazníkov, ale i na odborné vedomosti o ponúkaných produktoch. Keď vojdete do predajne EvaMária, môžete si byť istý, že sa Vám bude venovať kvalifikovaný personál, vo väčšine prípadoch budete hovoriť priamo s majiteľkou salónu. Teda s niekým, kto Vám poskytne najlepšie rady i cenné informácie a bude sa snažiť vyjsť Vám maximálne v ústrety, aby ste z predajne odchádzali spokojný.

Potrebujete poradiť?

Napíšte nám a obratom sa vám ozveme.