+421 948 959 009
Grösslingova 4, 811 09 Bratislava
info@murovany-dom.sk

Domy na kľúč

Domy na kľúč

Čo je to dom na kľúč?  Väčšina ľudí má len jednu predstavu: „je to všetko, čo dom má obsahovať aby fungoval a vedeli sa nasťahovať.“ Je to dom od základovej dosky až po funkčné umývadlo, wc, vymaľované všetko atd. Ale okrem toho k tomu patrí mnoho iných vecí ako je samotný projekt, návrh atd..

NEMÁŠ PROJEKT? Navrhneme Váš vlastný murovaný dom na kľúč

poctivy-murovany-dom

Podstata domu na kľúč sa začína už pri myšlienke o stavbe domu a hlavne jeho projektu, aby spĺňal nie len obyčajnú realizáciu domu na kľúč, ale aj skutočné funkčné bývanie s ohľadom na súčasné a budúce potreby členov rodiny.

Poctivý murovaný dom predstavuje aj poctivé spísanie Vašich potrieb, predstáv o priestore, čo tam bude umiestnené, aká veľká bude kuchyňa, či s ostrovčekom bez, na čo ste zvyknutý a čo chcete aby dom splnil v jeho reálnom používaní, aby nebol príliš veľký alebo príliš malý.   To všetko určuje aj jeho cenu.

U nás Vám garantujem pevnú cenu za vopred jasných podmienok v zmluve.

Máš VLASTNÝ PROJEKT? Postavíme dom podľa neho

Realizujeme individuálne projekty zákazníkov a v prípade horšieho návrhu sa snažíme poradiť a daný projekt už nemeniť ,ale  upraviť jeho materiály tak aby za skoro rovnakú cenu mali kvalitnejší výsledok bez nutnosti komplikovanej úpravy.

Boli ste niekedy v domoch ktoré sú pekné, útulné, príjemné?

Takýto môže byť aj Váš dom PEKNÝ, PRIJEMNÝ, ÚTULNÝ alebo bude taký obyčajný ako všetky ostatné ktoré pri rovnakej výmere a zlom návrhu môže vyzerať malo, neútulne, zle sa bude zariaďovať a nebude pôsobiť príjemne, nebude sa Vám v ňom dobre spať a podobne.

So skúsenosťami a návrhmi mnoho rodinných domov, ktoré sme navrhli a postavili, Vám dokážeme takýto dom pomôcť vymyslieť  a nakresliť, ale to sa dá vždy a jedine v spolupráci s Vami, aby celkový koncept a návrh vyhovoval na 100 %.

Váš dom bude priestranný, pôsobiť útulne a zároveň luxusne pri primeranej výmere budete vedieť umiestniť oveľa viac vecí do priestoru, bude mať veľa odkladacieho priestoru (nakoľko sa trend nákupov zvyšuje a tie podľa mňa treba niekde aj odkladať) a mnoho iných vecí  nazvime to vychytávok, ktoré sa na internete nedočítate:).

Z čoho taký dom postaviť?

Ak by sme tu mali rozoberať kvality materiálov, ich vlastnosti a výhody a nevýhody, asi by ste ani tento článok ani nedočítalil a vlastne ani ja😊.  Dom budete mať z takého materiálu, ktorý bude pre Vás najvhodnejší a to sa dozviete po  osobnej konzultácii.

Používame materiály:

 

(kompletný zoznam na podstránke Partneri)

Dôležité je za rovnaké peniaze/náklady mať čo najlepší výsledok/výber a postaviť poctivý murovaný dom ako by si ho postavil Váš starý otec:), ale s ohľadom na moderné technológie a teploizolačné vlastnosti.

Vedeli ste, že v budúcnosti budú väčšie náklady v našich zemepisných šírkach na chladenie domu ako na kúrenie?

Letné obdobie resp. keď je celkom teplo sa nám drží podstatne dlhšie posledné roky ako bolo zvyčajne. Preto sa snažíme myslieť na vlastnosti materiálov, ktoré nie len ochránia pred chladom ale ktoré majú vyššiu mernú tepelnú kapacitu a neprehrievajú sa. Bežný materiál sa prehreje za 6  hodín, čo naše používané materiály majú niekoľkonásobne väčšiu mernú tepelné kapacitu, teda sa nedokážu tak rýchlo prehriať ( až 3 násobne lepšie voči prehrievaniu ako bežné).

Viete aké sú to materiály? Používame prírodné izolácie, ktorých kvalita vôbec nepodlieha času a keďže to bolo vytvorené prírodou, dokážeme vytvoriť oveľa vhodnejšie podmienky s menšími nákladmi na bývanie ako s bežne (90 %) používanými materiálmi, ktorá ma skoro väčšina domov na Slovensku.

Holodom

Samozrejme, dokážeme urobiť aj holodom ktorý má na rozdiel od domu na kľúč len veľmi malý rozdiel: je bez sanity, obkladov, dlažby, interierovych dverí a človek si to dokončí sám alebo ako uzná za vhodné.

Ale všetko čo sme napísali hore platí hlavne do fázy holodomu , ktorá tvorí 90 % toho ako bude celý dom fungovať a ako sa v ňom budete cítiť.

Vážime si každú prácu a preto Vám radi postavíme akúkoľvek fázu rodinného domu, ktorú si vyberiete.

Volám sa stavbárik a som tu pre Vás.


  Pre koho sú naše domy vhodné:

  • Chcete mať jedinečný individuálny projekt na mieru za cenu katalógoveho
  • Chcete platiť mesačne za prevádzku menej ako za jednu večeru v priemernej reštaurácii
  • Chcete použiť pri výstavbe kvalitné materiály s dlhou životnosťou
  • Chcete mať dom, ktorý je vhodný pre alergikov

  Pre koho naše domy nie sú:

  • Pre tých, ktorí chcú najnižšiu cenu a nízku kvalitu
  • Pre tých, ktorým je jedno koľko majú mesačné náklady na prevádzku
  • Pre tých, ktorým je jedno aké materialy sú použité na stavbu
  • Pre tých, ktorí si radi doladia detaily
  • Pre tých, ktorí chcú mať dom ako hociaký iný

  Všetko získate u nás na jednom mieste

  • Projekt

   Získajte za bezkonkurenčnú cenu výhodný projekt individuálneho rodinného domu od nášho architekta alebo si môžete vybrať z katalógu.

  • Stavebné povolenie

   Nemusíte obehávať úrady, všetko  vyriešime za Vás.

  • Realizácia

   Zrealizujem Váš murovaný rodinný dom na mieru a to kdekoľvek na Slovensku a rovnako postavíme rodinný dom v Rakúsku. Výstavba rodinných domov v Rakúsku.

  • Kolaudácia

   Celý proces zavŕšime kolaudáciou rodinného domu.

  Potrebujete poradiť? Napíšte nám!

  Volám sa stavbárik a som tu pre Vás.


   Záujem o nízkoenergetické domy stále rastie!

   Pozrite si aktuálnu reportáž RTVS (11/2019), v ktorej nájdete aj vyjadrenie Ing. Michala Hricu z našej spoločnosti.

   You have Successfully Subscribed!