Murovany dom

Kontaktujte nás alebo volajte 0948 959 009
Murovany-dom.sk poskytuje svoje služby aj na území Českej republiky tak i na území Slovenska. Pre viacej informácií v prípade výstavby rodinného domu v Českej republike nás kontaktujte.

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy, ktoré Vám vďaka svojej energetickej nenáročnosti pomôžu ušetriť financie, sa stali v dnešnej dobe trendom moderného bývania. Murovany-dom.sk Vám prináša výhody úspor nízkoenergetických domov spolu s overenou kvalitou murovaných stavieb.

Chcete aj Vy ušetriť? Doprajte si rodinný dom s nízkymi prevádzkovami nákladmi.

                          Lepšia cena rodinného domu od nás ako bežného katalógoveho projektu.

                               U nás dostanete individuálny projekt zadarmo.

Inšpirujte sa našimi projektami, alebo Vám vytvoríme podľa požiadaviek Váš vlastný návrh.

Všetky domy u nás nájdete len v našej ponuke, sú vytvorené spoločnosťou murovany-dom.sk

 

 

 

Finančne výhodné riešenie 

Chcete bývať v novom a hľadáte najefektívnejšie riešenie ako si zadovážiť vlastné bývanie v rodinnom dome? Vedzte, že nieste jediní, kto sa snaží vyznať v spleti ponúk a širokého výberu. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že Váš dom sa nebude len stavať. Vo Vašom novom dome plánujete aj bývať, a preto musíte okrem vstupných nákladov na výstavbu rátať aj s nákladmi na prevádzku Vášho budúceho domova.


Nízkoenergetické domy Vám umožnia znížiť mesačné prevádzkové náklady, vďaka čomu dokážu z dlhodobého hľadiska bezkonkurenčne prekonať vstupné a celkové finančné nároky iných druhov stavieb. Vysoká účinnosť plynového kondenzačného kotla zabezpečí úsporu 20 - 40% oproti bežným kotlom a tým šetrí veľkú časť nákladov na plyn a ohrievanie teplej úžitkovej vody. Pre tieto stavby je dôležitá orientácia na svetové strany. Čo najmenej okien na sever a čo najviac na juh dokáže ešte viac navýšiť celkové úspory majiteľom nízkoenergetických domov.

Porovnanie úspor nízkonákladového domu murovany-dom.sk oproti štandardnému domu

  Štandardný dom Murovany-dom.sk
Náklady na vykurovanie a teplú úžitkovú vodu 100,00 € 40,00 €
Náklady na elektrickú energiu* 50,00 € 45,00 €
Celkové náklady za mesiac 150,00 € 85,00 €
Celkové náklady za rok 1 800,00 € 1 020,00 €
Celkom ušetrené za rok   780,00 €
Celkom ušetrené za 30 rokov   23 400,00 €

Pohodlie vlastného domova

Vďaka izolačným faktorom nízkoenergetických domov predstavujú tieto stavby záruku pohodlného a pokojného života. Miestnosti udržujú stabilnú teplotu, stráca sa pocit prúdenia chladného vzduchu, stropná izolácia odvádza prebytočnú vlhkosť a izolačné trojsklo tlmí rušivé zvuky okolia. Izolácia stropu, podlahový polystyrén (EPS200 15cm) a zateplenie stien (EPS70 120mm) minimalizujú stratu tepla, udržujú akumulačnú schopnosť a vracajú vyprodukovaná teplo späť do interiéru. V nízkoenergetickom dome murovany-dom.sk si preto budete užívat komfort kľudného usporiadaného života.

Ukážky z interiéru rodinného domu:

 

 

 

Nízkoenergetický dom je ideálna voľba!

Súčasná ponuka dostupných technológii a typov stavieb je veľmi široká, no len nízkoenergetické domy murovany-dom.sk sú ideálnym kompromisom medzi moderným trendom znižovania prevádzkových nákladov a dlhoročnou tradíciou murovaných stavieb z tehál.
Pre konkrétnu ponuku si prezrite sekciu projekty nízkoenergetických domov na našich stránkach a v prípade záujmu či ďalších otázok nás neváhajte kontakovať.

Galéria