Murovany dom

Kontaktujte nás alebo volajte 0948 959 009
Murovany-dom.sk poskytuje svoje služby aj na území Českej republiky tak i na území Slovenska. Pre viacej informácií v prípade výstavby rodinného domu v Českej republike nás kontaktujte.

Domy na kľúč

Žiadne starosti s novým bývaním. Zadovážte si u nás nízkoenergetický alebo pasívny murovaný dom na kľúč a ušetrite čas aj námahu.

Nízkoenergetický dom a pasívny dom na kľúč je vynikajúca alternatíva výstavby rodinného domu, ktorá šetrí Vašu peňaženku a Váš čas. Vy nám poviete, akú máte predstavu a my Vám ju pomôžeme zrealizovať. Dokážeme Vám po odbornej stránke poradiť, ako stavať efektívne a úsporne.

Šetríme Váš čas, aj Vaše peniaze

Vďaka modernému systému izolácii a úsporných opatrení nízkoenergetických murovaných stavieb  dokážete v porovnaní so štandardným domom ušetriť v priebehu 30 rokov viac ako 23 000 €. Práve to robí z nízkoenergetických domov ideálne finančné riešenie vlastného bývania.
Prečo sa však uspokojiť s holou stavbou, keď dokážete ušetriť ešte viac? Kúpte si murovaný dom na kľúč a ušetrite nespočetné množstvo hodín a dní času a venujte sa vlastnému zamestnaniu, kým sa Váš dom postaví podľa Vašich predstáv. 
Dom na kľúč preto nieje len pohodlné riešenie, ale aj mimoriadne výhodné.

Odbornosť a poradenstvo, ktoré hľadáte

Uvedomujeme si, že pre laika nie je jednoduché odhadnúť stavebné náklady a stavba domu sa môže zbytočne navýšiť a predražiť. Preto moderny-dom.sk prichádza s možnosťou výstavby domu na kľúč, s kompletným servisom, ktorý pretaví vaše predstavy o bývaní do plnohodnotnej reality.
Poskytujeme profesionálne poradenstvo a pomôžeme Vám nájsť najvýhodnejšie riešenie realizácie Vášho vysnívaného bývania. Rovnako dokážeme navrhnúť úsporné energetické riešenia, vďaka ktorým ušetríte ešte viac pri mesačných nákladoch na bývanie.

Prečo si vybrať dom na kľúč od murovany-dom.sk?

  • Ideme cestou dlhoročnej tradície murovaných domov
  • Zabezpečíme kompletný servis
  • Vy máte svoju predstavu a my vieme, ako ju zrealizovať 
  • Poskytujeme poradenstvo pri vybavovaní potrebných povolení
  • Ušetríte čas, námahu aj peniaze
  • Energetické poradenstvo, nízkoenergetický štandard

Nízkoenergetické murované domy sú skĺbením overenej kvality murovaných stavieb z tehál s moderným úsporným prístupom nízkoenergetických domov. Dom na kľúč je najvýhodnejším riešením realizácie vlastného bývania v rodinnom dome. Preto ak zvažujete stavbu vlastného domu, prezrite si našu ponuku projektov domov na kľúč a v prípade záujmu nás kontaktujte